حمایت خود را از “مهندس حمید رضا امیر حسنخانی ” اعلام کنید
15189

حوزه سلامت مشهد ، بیمار است

حوزه سلامت مشهد ، بیمار است

مهندس امیرحسنخانی در جمع جامعه درمانی گفت : امکانات درمانی کلانشهر مشهد تناسبی با نیاز های آن ندارد .

امیرحسنخانی افزود : بر اساس استانداردهای تعریف شده شهری با جمعیت 3 میلون نفری نیازمند زیرساختهای اولیه در حوزه های مختلف است که یکی از مهمترین حوزه های سلامت می باشد .

وی ادامه داد : با این وصف برابر اعلام متولیان حوزه سلامت ، مشهد از کمبودهای جدی در این حوزه رنج می برد که کمبود بیش از 3 هزار تخت و چند صد پرستار از جمله جدی ترین چالشها می باشد .

عضو هیئت مدیره بیمارستان بنت الهدی اظهار داشت : در حال حاضر شهر مشهد به عنوان یک قطب درمانی در شرق و شمال شرق و جنوب شرق کشور تبدیل شده و پذیرای بیمارانی از استانهای همجوار و همچنین کشورهای خاورمیانه است و باید به این تعداد محدود سالانه بیش از 25 میلیون زایر و مسافر را نیز اضافه کرد که بخشی از آن خدمات بهداشتی دریافت می کنند.

وی گفت : به نظر می رسد تلاش برای متناسب نمودن امکانات با نیازهای حوزه درمان مشهد یکی از ماموریت های جدی مدیران شهری و استانی به ویژه نمایندگان مجلس می باشد .

همچنین نامبرده در خصوص مشکلات بهداشتی و سلامت در حاشیه شهر افزود : امید است دولت با همکاری مجلس در سال آینده با توجه به اجرایی شدن برجام و ورود اغلب سرمایه گذاران خارجی مشکلات مرتفع شود .

  • 3 اسفند ماه 1394
  • منبع خبر: وب سایت رسمی آقای مهندس حمید رضا امیرحسنخانی http://www.hassankhani.com/
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید